NOVÝ ČLEN

Postup pro přihlášení nového člena klubu

 

 Proces přihlášení nového člena probíhá elektronicky a je rozdělen do 3 dílčích kroků. 

 

 

KROK 1:

 

Nejprve je třeba vyplnit formulář Nový člen klubu ZDE.

 

Poté Vám bude vygenerováno heslo do interní, členské sekce klubu FLORBAL JABLONEC. Toto heslo přijde na e-mailovou adresu, kterou uvedete ve formuláři. 

 

 

KROK 2:

Následně je potřeba se do naší členské sekce přihlásit a vyplnit veškeré údaje o hráči (kontaktní údaje, GDPR souhlas, apod.).

 

Do členské sekce se přihlásíte přes odkaz v e-mailu s vygenerovaným heslem. Přímý vstup do sekce naleznete v pravém horním rohu na domovské stránce našeho webu (černobílá ikona Členská sekce).

 

Aktivní přístup a vyplněné údaje v členské sekci jsou základem pro to, aby jste dostávali veškeré, důležité informace týkající se aktuální sezóny.

 

V členské sekci naleznete též formulář lékařské prohlídky (v sekci dokumenty). Tento formulář si prosím vytiskněte a nechte potvrdit svým obvodním lékařem. Potvrzenou lékařskou prohlídku odevzdáváte též prostřednictvím členské sekce. 

 

Přes členskou sekci se též generují a evidují platby členských příspěvků.

 

Doporučujeme též stáhnout mobilní aplikaci KIS (Klubový informační systém). Hlavní výhodou mobilní aplikace jsou včasné notifikace o nově vložených příspěvcích do členské sekce.

 

Veškeré podrobnosti o členské sekci naleznete též na odkazu ZDE.

 

 

KROK 3:

Aby mohl hráč startovat v oficiálních, ligových zápasech, je potřeba ještě vyplnit přihlášku člena Českého florbalu (florbalového svazu) ZDE.

 

 

 

V případě jakýchkoliv nejasností či dotazů jsme k dispozici na adrese klub‌‌M‌‌florbaljablonec.cz