NOVÝ ČLEN

Postup pro přihlášení nového člena klubu

 Přihlášení nového člena probíhá on-line způsobem

 

Nejprve je třeba vyplnit přihlášku člena Českého florbalu (florbalového svazu) ZDE

 

Po zaevidování přihlášky do Českého florbalu (zpravidla do druhého dne) Vám bude vygenerováno heslo i do interní, členské sekce klubu FLORBAL JABLONEC. Toto heslo přijde na e-mailovou adresu uvedenou v přihlášce do Českého florbalu.

 

Následně je potřeba se do naší členské sekce přihlásit a vyplnit veškeré údaje o hráči (kontaktní údaje, GDPR souhlas, apod.).

Do členské sekce se přihlásíte přes odkaz v e-mailu s vygenerovaným heslem. Přímý vstup do sekce naleznete v pravém horním rohu na domovské stránce našeho webu (černobílá ikona Členská sekce).

 

Aktivní přístup a vyplněné údaje v členské sekci jsou základem pro to, aby jste dostávali veškeré, důležité informace týkající se aktuální sezóny.

 

V členské sekci naleznete též formulář lékařské prohlídky (v sekci dokumenty). Tento formulář si prosím vytiskněte a nechte potvrdit svým obvodním lékařem. Potvrzenou lékařskou prohlídku odevzdáváte též prostřednictvím členské sekce. 

 

Přes členskou sekci se též generují a evidují platby členských příspěvků.

 

Doporučujeme též stáhnout mobilní aplikaci KIS (Klubový informační systém). Po přihlášení do této aplikace budete mít zajištěné včasné notifikace nově vložených informací z klubu.

 

Veškeré podrobnosti o členské sekci naleznete též na odkazu ZDE.

 

V případě jakýchkoliv nejasností či dotazů jsme k dispozici na adrese klub@florbaljablonec.cz