ČLENSKÁ SEKCE

Informace

Od sezony 2020/2021 zavádíme nový administrativní systém pro efektivní správu toku informací uvnitř klubu. Abychom zajistili bezproblémový průběh sezony, zavádíme členskou sekci, v rámci níž se k vám všechny informace ohledně tréninků, zápasů, členských příspěvků a dalších věcí dostanou včas. Přímá cesta na přihlášení do členské sekce vede přes odkaz: https://clen.florbaljablonec.cz/

 


Do členské sekce se dostanete přes odkaz v e-mailu, který obdržíte, jakmile trenér zadá váš e-mail do systému. Zároveň se do členské sekce dostanete přes webové stránky klubu www.florbaljablonec.cz, nahoře vpravo odkaz Členská sekce. V případě potřeby je členská sekce dostupná i přes mobilní verzi našich stránek. Cesta vede přes menu a na spodní části obrazovky se nachází ikona Členské sekce.

 


Systém funguje velmi jednoduše, na prvním tréninku vyplníte trenérovi jednoduchou přihlášku, kde bude jméno, příjmení a kontaktní e-mail. Na tento e-mail pak obdržíte přístupové údaje do členské sekce.

 


Aby členská sekce mohla fungovat a měla smysl, potřebujeme, abyste co nejdříve pravdivě vyplnili všechny údaje označené v osobním profilu hvězdičkou. Údaje, které zadáte do systému, slouží pro efektivní správu a chod klubu a také pro účely kontroly ze strany matriky Českého florbalu a MŠMT, které v rámci Národní sportovní agentury (NSA) vyžaduje aktuálně vedené seznamy členů pro rejstřík sportu. Na základě vedené databáze pak NSA přiznává subjektům dotační prostředky na činnost. Žádný ze zadaných údajů nebude využit jinak než k účelům spojeným s výše uvedenými povinnostmi klubu a za účelem vedení matriky klubu.
Členská sekce umožňuje trenérům efektivnější organizaci odjezdů za jednotlivými zápasy mládežnických kategorií (typicky nominace hráčů, zajištění odvozu, informace o kapesném apod.)

 


V rámci členské sekce vám bude vygenerován pokyn k platbě členských příspěvků a vy tento krok ihned uvidíte v sekci oznámení (podobná notifikace jako u sociálních sítí vpravo nahoře). Zároveň si budete moci jednoduše vytisknout potvrzení o zaplacení členských příspěvků např. pro potřeby příspěvku od VZP.