Stav finálové série s Chomutovem vyrovnán
O tomto víkendu sehráli naši muži důležité zápasy s Chomutovem B…
Ve finálové sérii vyzveme rezervu Chomutova
Účast ve finálové sérii Regionální florbalové ligy si muži…
Účast ve finálové sérii Regionální…
Info
08.04.2019
Zápasy

O tomto víkendu sehráli naši muži důležité zápasy s Chomutovem B o přímý postup do vyšší soutěže.

V sobotním utkání jsme silného soupeře překvapili kvalitní nátlakovou hrou. Zejména díky vynikající první třetině jsme nakonec přetlačili rezervní tým Chomutova v poměru 7:6.

FLORBAL JABLONEC - Florbal Chomutov B 7:6 (4:1, 1:2, 2:3)

branky: 1. Lukáš Jarolímek, 1. Jiří Kočíb, 5. Jakub Daníček, 10. Lukáš Jarolímek, 25. Jan Havel, 36. Jakub Daníček, 42. Daniel Měkota - 6. Vojtěch Bernas, 21. Daniel Kučera, 26. Vojtěch Bernas, 33. Martin Šamaj, 40. Tomáš Novotný, 42. Martin Šamaj; rozhodčí: Josef Heřmánek - Jitka Píšová; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Tomáš Čermák 23 - Jan Štěpánek 14

V neděli jsme na horké půdě chomutovských měli možnost rozhodnout o postupu do divize. Bohužel zápas se vyvíjel opačně než ten sobotní. První třetinu jsme prohráli vysoko 4:1. Následně si tým Chomutova, který byl posílený nadějné o juniory a hráče A týmu, nenechal zápas uniknout. Zajímavostí zápasu byly dva hattricky na obou stranách. Za Chomutov se třikrát trefil junior Daniel Kučera. Na straně Florbal Jablonec zazářil junior Jakub Daníček.

Florbal Chomutov B - FLORBAL JABLONEC 8:4 (4:1, 2:0, 2:3)

branky: 2. Marek Borovička, 8. Daniel Kučera, 11. Ondřej Halej, 12. Matyáš Müller, 21. Daniel Kučera, 26. Daniel Kučera, 35. Tomáš Novotný, 43. Lukáš Mock - 13. Jakub Daníček, 40. Jakub Daníček, 41. Jakub Daníček, 45. Lukáš Jarolímek; rozhodčí: David Scholz - Lukáš Pekárek; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Tomáš Patera 18 - Denis Kopecký 10