O víkendu se představí oba mužské celky, tým juniorů, oba týmy starších žáků a elévů.
MUŽI A
FLORBAL JABLONEC vs FBC Kutná Hora
datum: Sobota 11. 12. 2021 | Neděle 5. 12. 2021
začátek utkání: 18:00
SH Kutná Hora Klimeška
Podrobnosti o našem týmu - ZDE
MUŽI B
FLORBAL JABLONEC vs SC Podještědí Č. Dub B | Vlci SFbK Frýdlant
datum: Sobota 11. 12. 2021
začátek utkání: 9:00 | 14:10
SH Český Dub
Podrobnosti o našem týmu - ZDE
JUNIOŘI
FLORBAL JABLONEC vs FBC Panthers Liberec | TJ Turnov
datum: Neděle 12. 12. 2021
začátek utkání: 12:00 | 15:00
SH TJ Turnov
Podrobnosti o našem týmu - ZDE
STARŠÍ ŽÁCI BLUE
FLORBAL JABLONEC vs ASK Lovosice - LFP Black | SK BIVOJ LITVÍNOV | 1. FBC DDM Děčín IV | Florbal Chomutov
datum: Sobota 11. 12. 2021
začátek utkání: 10:30 |12:00 | 13:30 | 15:00
Gymnázium Ústí n./L.
Podrobnosti o našem týmu - ZDE
STARŠÍ ŽÁCI YELLOW
FLORBAL JABLONEC vs FBC Lomnice | TJ Sokol Koberovy
datum: Neděle 12. 12. 2021
začátek utkání: 10:00 | 12:00
SH TJ Jiskra Nový Bor
Podrobnosti o našem týmu - ZDE
ELÉVOVÉ BLUE
FLORBAL JABLONEC vs Crazíci FBC Liberec white | FBC Lomnice | TJ Sokol Koberovy - Sršni
datum: Neděle 12. 12. 2021
začátek utkání: 9:40 | 11:00 | 12:20
SC Železný Brod
Podrobnosti o našem týmu - ZDE
ELÉVOVÉ YELLOW
FLORBAL JABLONEC vs Crazíci FBC Liberec black | TJ Sokol Koberovy - Vosy
datum: Neděle 12. 12. 2021
začátek utkání: 9:40 | 11:40
SC Železný Brod
Podrobnosti o našem týmu - ZDE
O víkendu se představí oba mužské celky, tým juniorů, oba týmy starších žáků a elévů.
MUŽI A
FLORBAL JABLONEC vs FBC Kutná Hora
datum: Sobota 11. 12. 2021 | Neděle 5. 12. 2021
začátek utkání: 18:00
SH Kutná Hora Klimeška
Podrobnosti o našem týmu - ZDE
MUŽI B
FLORBAL JABLONEC vs SC Podještědí Č. Dub B | Vlci SFbK Frýdlant
datum: Sobota 11. 12. 2021
začátek utkání: 9:00 | 14:10
SH Český Dub
Podrobnosti o našem týmu - ZDE
JUNIOŘI
FLORBAL JABLONEC vs FBC Panthers Liberec | TJ Turnov
datum: Neděle 12. 12. 2021
začátek utkání: 12:00 | 15:00
SH TJ Turnov
Podrobnosti o našem týmu - ZDE
STARŠÍ ŽÁCI BLUE
FLORBAL JABLONEC vs ASK Lovosice - LFP Black | SK BIVOJ LITVÍNOV | 1. FBC DDM Děčín IV | Florbal Chomutov
datum: Sobota 11. 12. 2021
začátek utkání: 10:30 |12:00 | 13:30 | 15:00
Gymnázium Ústí n./L.
Podrobnosti o našem týmu - ZDE
STARŠÍ ŽÁCI YELLOW
FLORBAL JABLONEC vs FBC Lomnice | TJ Sokol Koberovy
datum: Neděle 12. 12. 2021
začátek utkání: 10:00 | 12:00
SH TJ Jiskra Nový Bor
Podrobnosti o našem týmu - ZDE
ELÉVOVÉ BLUE
FLORBAL JABLONEC vs Crazíci FBC Liberec white | FBC Lomnice | TJ Sokol Koberovy - Sršni
datum: Neděle 12. 12. 2021
začátek utkání: 9:40 | 11:00 | 12:20
SC Železný Brod
Podrobnosti o našem týmu - ZDE
ELÉVOVÉ YELLOW
FLORBAL JABLONEC vs Crazíci FBC Liberec black | TJ Sokol Koberovy - Vosy
datum: Neděle 12. 12. 2021
začátek utkání: 9:40 | 11:40
SC Železný Brod
Podrobnosti o našem týmu - ZDE