O víkendu čeká jablonecké hráče bohatý program. Muži A odcestují do Mladé Boleslavi, junioři se v Liberci pokusí udržet stoprocentnost a starší žáci s elévy sehrají své první zápasy letošní sezóny.
MUŽI A
FLORBAL JABLONEC vs Florbalová akademie MB
Neděle 17. 10. 2021
Začátek utkání: 17:00 hodin
Nová MSH Mladá Boleslav
Podrobnosti o našem týmu - ZDE
JUNIOŘI
FLORBAL JABLONEC vs FBC Liberec B │ SC Podještědí Č. Dub
Neděle 17. 10. 2021
Začátek utkání: 9:00│12:00 hodin
Hala míčových sportů Liberec
Podrobnosti o našem týmu - ZDE
STARŠÍ ŽÁCI BLUE
FLORBAL JABLONEC vs ASK Lovosice Black│FD Teplice │SK BIVOJ LITVÍNOV │FBC Panthers Liberec Orange
Sobota 16. 10. 2021
Začátek utkání: 13:30│15:00│16:30│18:00 hodin
SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Podrobnosti o našem týmu - ZDE
STARŠÍ ŽÁCI YELLOW
FLORBAL JABLONEC vs FBC Lomnice │ TJ Sokol Koberovy
Neděle 17. 10. 2021
Začátek utkání: 9:00│11:00 hodin
SH ZŠ Smržovka
Podrobnosti o našem týmu - ZDE
ELÉVOVÉ BLUE
FLORBAL JABLONEC vs Crazíci FBC Liberec black │SCC Semily Predators │TJ Sokol Koberovy sršni
Neděle 17. 10. 2021
Začátek utkání: 8:00│10:00│10:40 hodin
SH ZŠ Dobiášova Liberec
Podrobnosti o našem týmu - ZDE
ELÉVOVÉ YELLOW
FLORBAL JABLONEC vs Crazíci FBC Liberec blue│SCC SEMILY Lions │TJ Sokol Koberovy vosy
Neděle 17. 10. 2021
Začátek utkání: 8:00│9:20│11:20 hodin
SH ZŠ Dobiášova Liberec
Podrobnosti o našem týmu - ZDE
O víkendu čeká jablonecké hráče bohatý program. Muži A odcestují do Mladé Boleslavi, junioři se v Liberci pokusí udržet stoprocentnost a starší žáci s elévy sehrají své první zápasy letošní sezóny.
MUŽI A
FLORBAL JABLONEC vs Florbalová akademie MB
Neděle 17. 10. 2021
Začátek utkání: 17:00 hodin
Nová MSH Mladá Boleslav
Podrobnosti o našem týmu - ZDE
JUNIOŘI
FLORBAL JABLONEC vs FBC Liberec B │ SC Podještědí Č. Dub
Neděle 17. 10. 2021
Začátek utkání: 9:00│12:00 hodin
Hala míčových sportů Liberec
Podrobnosti o našem týmu - ZDE
STARŠÍ ŽÁCI BLUE
FLORBAL JABLONEC vs ASK Lovosice Black│FD Teplice │SK BIVOJ LITVÍNOV │FBC Panthers Liberec Orange
Sobota 16. 10. 2021
Začátek utkání: 13:30│15:00│16:30│18:00 hodin
SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Podrobnosti o našem týmu - ZDE
STARŠÍ ŽÁCI YELLOW
FLORBAL JABLONEC vs FBC Lomnice │ TJ Sokol Koberovy
Neděle 17. 10. 2021
Začátek utkání: 9:00│11:00 hodin
SH ZŠ Smržovka
Podrobnosti o našem týmu - ZDE
ELÉVOVÉ BLUE
FLORBAL JABLONEC vs Crazíci FBC Liberec black │SCC Semily Predators │TJ Sokol Koberovy sršni
Neděle 17. 10. 2021
Začátek utkání: 8:00│10:00│10:40 hodin
SH ZŠ Dobiášova Liberec
Podrobnosti o našem týmu - ZDE
ELÉVOVÉ YELLOW
FLORBAL JABLONEC vs Crazíci FBC Liberec blue│SCC SEMILY Lions │TJ Sokol Koberovy vosy
Neděle 17. 10. 2021
Začátek utkání: 8:00│9:20│11:20 hodin
SH ZŠ Dobiášova Liberec
Podrobnosti o našem týmu - ZDE