Aktuálně z B týmu: Kopeme si svou jámu zmaru hlouběji a hlouběji
Přinášíme ohlednutí za posledním turnajem Liberecké ligy mužů…
Přinášíme ohlednutí za posledním…
Muži
25.01.2022
Muži B bez bodu, ale přesto spokojeni. Pohled očima Tomáše Čermáka na 12. kolo Liberecké ligy mužů.
V neděli 23. 1. 2022 jsme sehráli 12. kolo nejnižší regionální…
V neděli 23. 1. 2022 jsme sehráli 12.…
Muži
28.10.2021
Ohlédnutí za prvním turnajem rezervního týmu mužů
V neděli 24.10. 2021 se konal po dlouhém roce a 20 dnech první…
V neděli 24.10. 2021 se konal po…
Muži
06.09.2021
Co nového v B týmu aneb komentář Tomáše Čermáka
Rok se s rokem sešel a covid stále neodešel. Tak by se dala v…
Rok se s rokem sešel a covid stále…
Muži
23.09.2020
Přehled letošních domácích zápasů elitního mužského týmu
Přinášíme Vám grafický přehled letošních domácích zápasů…
Přinášíme Vám grafický přehled…
Muži
17.12.2019
Muži po víkendu bez výhry
Muži

Tento víkend čekal muže důležitý dvojzápas, který může velmi napovědět k závěrečném účtu v divizní tabulce.

FLORBAL JABLONEC 4:5 Start98 Praha-Kunratice "B"

Sobotní zápas začal mužů začal ve vysokém tempu. Oba týmy hrály velmi agresivně a snažily se za jakoukoliv cenu získat míček. Z toho také vyplynul vysoký počet vyloučení pro obě mužstva. Jablonec se díky přesilovce 5 na 3 dokázal ihned ujmout vedení po gólu Michala Krále o minutu později v pokračující přesilovce se prosadil také Jan Mikula. Hosté ale hráli velmi dobře na balónku. Při každém protiútoku dělali velké problémy nejen golmanovi Martinu Maňákovi ale i celé obraně. Ve 13. minutě se prosadil hostující Petr Mělník. Domácí se ale ihned z buly dokázali prosadit, kdy se z výběhu nemýlil Jan Malinovský. Další příležitost o navýšení skóre domácí po neproměněném nájezdu už nevyužili a tak obě mužstva odcházela do šaten za stavu 3:1

Druhá část  byla daleko klidnější nž ta první, hosté se však daleko více dostávali do hry. Po vyloučení Michala Krále dokázali hosté snížit. Svou přesilovku ale po gólu Daniela Měkoty využili také domácí a tak to po druhé třetině bylo opět od dva góly.

Třetí třetina se jabloneckým opravdu nepovedla. Už po minutě hry dokázali hosté snížit na 4:3 a v osmé minutě vyrovnat. I přes velkou snahu domácích se jabloneckým nedařilo překonat vynikajícího golmana hostů. 3 minuty před koncem hosté využili svou drtivou herní převahu v poslední třetině a tak domácí opět prohrávají o gól.

FBŠ Všestary 7:3 FLORBAL JABLONEC

V neděli se naši muži vydali do Hradce Králové. Zde je čekal přímý soupeř o udržení FBŠ Všestary. Muži by si tak prohrou velmi zkomplikovali celý zbytek sezony.

Zápas začal z pohledu hostů velmi příznivě. Hned ve čtrvté minutě se míček odrazil k osamocenému Jarolímkovi, který svou první střelou v zápase poslal jablonecké do vedení. O minutu později se před brankou objevil Jan Havel, který navýšil už na 2:0. V tu chvíli ale muži bohužel přestali využívat svých slibně vypracovaných šancí. Domácí se po několika chybách dostali do několika dobrých příležitostí, které dokázali s přehledem proměňovat. Na konci třetiny tak na tabuli svítilo 5:3.

Během druhé třetiny nejprve muži přežili oslabení a následně dokázali hned několikrát ohrozit domácího golmana. Ten však s přehledem vše zneškodnil. Překonat ho dokázal necelou minutu před koncem až Daniel Měkota.

Poslední dvacetiminutka začala velkým tlakem hostů. Ti se sice dostávali bez problémů do útočného pásma. Gólové šance si však příliš nevytvářeli. Naopak hosté dokázali nejprve navýšit brankový rozdíl po protiútoku a následně minutu před koncem definitivně rozhodli o výsledku zápasu.

Další zápas čeká naše muže 21.12 doma od 17:30 proti Hradci Králově