Mládež

Články
29.10.2021
Přihlášky na Sportovní kemp o Jarních prázdninách 2022 spuštěny!!!
Již nyní se můžete hlásit na přísměstký kemp organizovaný naším…
Již nyní se můžete hlásit na přísměstký…
info
22.10.2020
Rozpis tréninků během nucené pauzy
Kvůli momentálním nařízením vlády jsme bohužel nuceni zrušit…
Kvůli momentálním nařízením vlády jsme…
info
28.08.2020
Nábory dětí začínají!!!
Baví tě florbal a chceš být součástí party kamarádů? Potom je…
Baví tě florbal a chceš být součástí…
info
24.08.2020
Rozpis tréninků na sezónu 2020/2021 je tu!!!
Září se kvapem blíží a tak nastal čas Vás informovat o…
Září se kvapem blíží a tak nastal čas…
info
09.08.2020
První letní srpnové tréninky mládeže již od 10.8.
Něco málo přes polovinu prázdnin už je za námi a tak s úderem…
Něco málo přes polovinu prázdnin už je…
info
25.11.2019
Úspěšný domácí turnaj elévů
   V neděli 24. 11. 2019 bylo v Městské sportovní hale v…
   V neděli 24. 11. 2019 bylo v…
elévové blue
13.11.2019
Junioři v oslabené sestavě za 3 body
FBC Liberec B 13:5 FLORBAL JABLONECDo prvního zápasu jsme…
FBC Liberec B 13:5 FLORBAL JABLONECDo…
junioři
01.11.2019
Junioři přivezli z Dubu první body
O víkendu čekaly v Českém Dubu naše juniory dva velmi náročné…
O víkendu čekaly v Českém Dubu naše…
junioři
08.10.2018
Junioři v Chomutově suverénní
junioři

Jablonečtí junioři se v neděli 7. 10. vypravili do dalekého Chomutova. V prvním utkání se poté střetli s TJ Lokomotivou Louny.

 

Začátek utkání probíhal velice opatrně, týmy se vzájemně oťukávaly. Vše se změnilo po první střelené brance Jakuba Daníčka v 9. minutě. Tento okamžik byl klíčový, následovaly další 2 branky Ondry Hašlara a ukončení první třetiny.

 

Druhá třetina se nám nevydařila, inkasovali jsme 2 góly, střelili pouze jednu branku a dostali 5 minutový trest. Třetí třetinu jsme zahájili ještě v oslabení. Hra se odehrávala před naší brankou a pouze jsme se bránili. Změna nastala když Petr Frkala získal balón a jako vítr přeběhl hřiště a skóroval. Najednou jsme zapomněli, že jsme v oslabení a dali další 2 branky! Zbytek utkání jsme již měli pod kontrolou a zaslouženě jsme zvítězili 11:2.

 

 

Druhý zápas na nás čekal tým Florbal Chomutov B. Již před zápasem celý jablonecký tým ukázal, že má chuť vyhrát a dá do toho vše. Tomu také odpovídalo hned prvních pár minut první třetiny, kdy Chomutovští inkasovali hned 3 góly - dvakrát skóroval Kuba Daníček a jednou Péťa Frkala. Nechali jsme se však těmito góly unést a díky vlastním chybám jsme také jednu branku obdrželi. Následně jsme se zase ‘’hecli’’ a do konce třetiny ještě 2 branky dali.

 

Druhou třetinu jsme nezahájili nejlépe. Ve čtvrté minutě protihráči potrestali naše chyby gólem. V další minutě proměnil hráč Chomutova trestné střílení a pomalu ale jistě se skóre zhoršilo na 5:3. Tuto třetinu dal svůj třetí gól Kuba Daníček a poté už následovala třetina poslední. Tato třetina byla díky drobným nepřesnostem rozhodčích vyhrocená především ze strany Chomutova, který zřejmě nepřijal stav zápasu a choval se lehce nesportovně.

 

Jablonecký tým se však poučil z prvního turnaje v Liberci, že hádání se s rozhodčími nemá cenu a proto většina týmu zachovala klidnou hlavu. Protější tým si tedy konec zápasu znepříjemnil svými chybami z nesoustředěnosti a inkasoval ještě 4 góly. Na naše území však úspěšně pronikli jen jednou a skóre se zastavilo na 10:4. Jablonečtí tedy zaslouženě slavili výhru zásluhou celého týmu včetně Daňka Svobody, který vychytal i nevychytatelné.

 

text: Jan Kantor a Ondřej Hašlar

 

Zpět