Akce
14.09.2020
Muži do sezóny vstoupili vítězně
Zápasy

Do prvního zápasu sezóny nastoupila výrazně pozměněná sestava oproti roku minulém. Do nominace se dostali hned 2 hráči ročníku 2003, kteří měli velkou šanci ukázat co v nich je.

FLORBAL JABLONEC 11:4 Floorball Club FALCON

Úvodní minuty utkání proti nováčkovi soutěže probíhaly ve velmi vysokém tempu. Domácí byli však daleko efektivnější v zakončení. O první branku se po krásné akci postaral Hujer.
Po prvním gólu se začala hostující hra značně zlepšovat a domácí tak měli šanci hrozit soupeři pouze z protiútoků.
Díky našemu skvělému golmanovi ale ani jednou neprošel míček za čáru. Úvodní třetina tak končila za tenkého vedení jabloneckých florbalistů.

Druhá třetina se odehrávala v podobném tempu jako třetina minulá. Neuběhla ani úvodní minuta a hosté už se radovali z vyrovnání. To však nemělo dlouhé trvání.
Obratem se dokázal prosadit benjamínek Jan Kantor, který vstřelil svou první branku za "A" tým. Následovala šestiminutovka po které se stav utkání dostal z 2:1 na 5:3.
Za domácí se skóroval Lukáš JarolímekJan Malinovský a Zbyněk Hujer, který následně dovršil svůj hattrick po nádherné přihrávce od Lukáše Jarolímka.
Do šaten se tak šlo s daleko příznivějším výsledkem 6:3.

Poslední třetina byla jednoznačně v otěžích domácího mužstva. Nejprve se po dlouhém pasu Daníčka prosadil svým prvním gólem za muže Endrle a následně pohotově zavěsil již podruhé Kantor.
Po snížení Falconu následovala hned trojice vyloučení hostujících v rozsahu tří minut.
Z přesilovky se dokázal prosadit zastupující kapitán Jan Mikula. Zápas už se tak dohrával v poklidném tempu během kterého domácí dokázali ještě navýšit skóre. To se během poslední sirény zastavilo na stavu 11:4 pro domácí.

Za zmínku stojí první branky v klubu pro Jana Kantora a Daniela Endrleho. Klukům přejeme mnoho podobných úspěchů během zbytku sezóny. Na lavičce se také jako náhradní gólman ukázal Jaromír Komárek.

Body domácí: Zbyněk Hujer (4+1). Jakub Daníček (0+5), Lukáš Jarolímek (2+1), Jan Kantor (2+0), Daniel Endrle (1+1), Jan Malinovský (1+1), Jan Mikula (1+1), Daniel Měkota (0+1)

Další zápas čeká naše muže doma 26.9 od 18:00 proti Florbalové akademii MB