Béčkoví Galacticos válcují všechny soupeře
Jablonečtí Galacticos udeřili druhý turnaj po sobě  Po letní…
13.11.2019
Muži se po nepovedených výkonech propadají tabulkou
Zápasy

FLORBAL JABLONEC 7:12 Prague Tigers

První třetina začala z pohledu domácích velmi rozpačitě. Hosté ukazovali svoje kvality při každé větší příležitosti. Po deseti minutách hry to bylo zaslouženě 0:2. Muži se však dokázali nadechnout k rychlému vyrovnání. Po přesné střele Čivrného se nemýlil také Frkala. Do konce třetiny ale hosté stačili opět korigovat a do šaten se odcházelo za stavu 2:3.

Prostřední třetina nabídla velmi podobný scénář jako ta první. Hosté se po našich chybách dokázali dostat už na 2:6 a naši hráči byli zralí na ručník. V tuto chvíli Jablonec ukázal svou sílu a po gólech Krále a Pozdimka jsme byli opět alespoň částečně ve hře. Naneštěstí hosté opět dokázali odskočit na 4:7. Svůj střelecký apetit ale dokázal zužitkovat Jarolímek a o necelých 30 vteřin pozdějí také Daníček. Hosté si konec třetiny ale bohužel s přehledem pohlídali do šaten se odcházelo za stavu 6:9

Poslední třetina ukázala velké rezervy v mužském týmu. Hned několik chyb ve středu hřiště hosté využili v plné míře a dokázali odskočit na trestuhodných 6:12. Ani závěrečná branka Michala Krále nedokázala uspokojit domácí a první víkendový zápas končí 7:12.

Kaňkou za utkáním je také opětovné zranění kotníku talentovaného juniora Jana Koravského. Přejeme mu brzké uzdravení.

FLORBAL JABLONEC 3:4 Florbalová Akademie MB

Do druhého víkendového zápasu chtěli naši muži vstoupit úplně s jiným nazasezním než proti pražským Tigrům.

Už od první minuty se nám dařilo diktovat hru a vytvářet si dobré brankové příležitosti. Po pěkné akci se ale bohužel dokázali prosadit jako první hosté. Po vstřelené brance se hosté pradoxně více a více dostávali do zápasu. V tyto momenty nás velmi dobře podržel golmán Denis Kopecký, který dokázal zneškodnit hned několik "gólovek". Po jedné takové se dostal do brejkové situace Daníček, který přesnou střelou dokázal poslat oba týmy do šaten za stavu 1:1.

Druhá třetina byla velmi podobná jako první. Domácí se snažili bušit do dobře hrající Boleslavi a hosté hrozili z nebezpečných protiútoků. Dva takové bohužel dokázali mladoboleslavští s přehledem zužitkovat. Po dvou třetinách byl tedy výsledek 1:3.

Po poslední dvacetiminutvky se rozhodl trenér vstoupit s lehce pozměněnou sestavou. Aktivní hrou jsme dokázali dostávat hosty do nepříjemných situací. Zápas nám také neulehčoval skvěle chytající golman hostů. Ten už ale nedokázal po několika nepřesných pokusech vychytat Mikulu. Závěrečný tlak domácích přinesl poměrně riskantní hru domácích, kterou hosté bohužel dokázali přeměnit v brejkový gól. Ani gól Jakuba Daníčka několik vteřin před koncem a poté doslova vteřinový závěřečný tlak žádné ovoce nepřinesl a muži po nezdařeném víkendu padají v tabulce na předposlední pozici.