Celkem tři naše týmy startovaly na Prague floorball cupu 2024
Nový rok začal pro naše mládežnické kategorie velkým turnajem.…
Charitativní utkání pro Vojtíška a jeho rodinu
Náš klub se v prvním domácím zápase v novém roce utká v…
Akce
21.01.2019
Starší žáci si z Ústí nad Labem vezou 6 bodů
Zápasy

První zápas proti FbC Jazzmeni Žatec se nám nepovedl dle našich představ. V zápase jsme dlouho tahali za kratší konec a až v posledních čtyřech minutách se nám podařilo soupeře více zatlačit. Stihli jsme ovšem pouze snížit na konečných 3:5.

FLORBAL JABLONEC - FbC Jazzmani Žatec 3:5 (1:3, 2:2)

branky: 3. Michal Blažek, 21. Michal Blažek, 22. Marcel Najman - 1. David Šůs, 4. Ondřej Halíř, 9. Jaroslav Dyrynk, 21. Tomáš Kučera, 21. David Šůs; Procházka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0

Ve druhém zápase jsme nastoupili proti domácímu Ústí nad Labem. Předvedli jsme zlepšený výkon a odměnou bylo zasloužené vítězství v poměru 4:1.

FLORBAL JABLONEC - Florbal Ústí B 4:1 (3:1, 1:0)

branky: 4. Jan Vlasák, 12. Michal Blažek, 12. David Šifta, 22. Jan Vlasák - 1. Jakub Kouřil; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 34

Ihned po skončení zápasu s Ústím nad Labem nás čekal souboj proti TJ Lokomotiva Louny. V tomto třetím zápase jsme hráli kvalitní florbal a po první polovině zápasu se šlo do šaten za stavu 3:1 pro Jablonec. Ve druhé části zápasu soupeř vycítil šanci, když jsme obdrželi 5 minutový trest. Avšak i přes toto dlouhé oslabení se nám podařilo náskok udržet. Při závěrečné siréně svítilo na časomíře skóre 5:2 pro FLORBAL JABLONEC.

FLORBAL JABLONEC - TJ Lokomotiva Louny 5:2 (3:1, 2:1)

branky: 4. Ondřej Faltus, 5. Michal Blažek, 12. Karel Hlavatý, 19. Marcel Najman, 24. Jakub Kouřil - 1. Filip Derfler, 20. Martin Ženíšek; vyloučení: Ondřej Faltus ČK1 + Dominik Majer 5 min; využití: 1:1; diváků: 14