19.02.2020
Muži se rozloučili se domacím publikem a Honzou Havlem vítězstvím.
V sobotu 15.2. čekal naše elitní mužstvo poslední domácí zápas.…
V sobotu 15.2. čekal naše elitní…
Zápasy
12.02.2020
#vklubu 3/7 - Míša Ptáčníková: "Jsem ráda, že se nám se ženami začíná pomalu dařit."
Po delší odmlce Vám prinášíme další díl seriálu #vklubu.…
Po delší odmlce Vám prinášíme další díl…
Novinky
03.02.2020
Ani zlepšený výkon body nepřinesl
Muži mají za sebou už téměř celou sezonu a je již nad slunce…
Muži mají za sebou už téměř celou…
Zápasy
21.01.2020
#vklubu 2/7 - Ondřej Faltus: "S bráchou máme super podporu rodičů."
V druhém díle tohoto seriálu se podíváme na dalšího Ondřeje.…
V druhém díle tohoto seriálu se…
Novinky
13.01.2020
#vklubu 1/7 - Ondřej Hašlar: "Byl bych rád, kdybychom všichni byli příkladem pro mladé kluky."
  V prvním díle tohoto nového formátu #vklubu jsme se rozhodli…
  V prvním díle tohoto nového formátu …
Novinky
06.01.2020
Junioři v Semilech za 6 bodů
V sobotu 4.1. se naši junioři vydali do nedalekých Semil. Zde je…
V sobotu 4.1. se naši junioři vydali do…
Zápasy
17.12.2019
Muži po víkendu bez výhry
Tento víkend čekal muže důležitý dvojzápas, který mohl velmi…
Tento víkend čekal muže důležitý…
Zápasy
03.12.2019
Muži po víkendu pouze s jedním bodem
během tohoto víkendu čekaly muže hned dvě regionální derby. …
během tohoto víkendu čekaly muže hned…
Zápasy
16.12.2018
Vánoční turnaj nejmenších se povedl
Akce

V sobotu 15. 12. 2018 náš klub pořádal v Městské sportovní hale Jablonec nad Nisou tradiční Vánoční turnaj pro elévy a přípravku. Zahrát si na něm mohli florbalisti narozeni v letech 2012 až 2008. Letos se jednalo o již 8. ročník turnaje.


„Tento rok byl turnaj enormní zájem a museli jsme několik týmů, které měli zájem o start na turnaji, odmítnout” říká hlavní organizátor Tomáš Beran. „Bohužel se akce termínově překrývala s další velkou akcí v jablonecké hale a tak jsme nemohli turnaj více rozšířit. Nicméně zájem o účast na turnaji nás velmi těší. Je to vysvědčení za naši práci v minulých ročnících a příští rok máme v plánu otevřít turnaj pro více družstev,” dodává Tomáš Beran.


Vánočního turnaje 2018 se tedy nakonec zúčastnilo 7 týmů z Jablonce nad Nisou, Liberce a blízkých Koberov. Do bojů zasáhlo přes 80 malých florbalistů a turnaj provázela též solidní divácká kulisa.


Týmy se potkali v jedné sedmičlenné tabulce a hrálo se systémem každý s každým. Zápas trval vždy 2 x 7 minut a za vítězství se do tabulky připisovali 3 body.


Turnaj byl velmi vyrovnaný. O pořadí na stupních vítězů nakonec rozhodovali až vzájemné zápasy. Celkové prvenství urval tým TJ Sokol Koberovy Vosy, který měl stejný počet bodů jako v pořadí druhý tým FLORBAL JABLONEC Blue. Ve vzájemném zápase Vosy porazili FLORBAL JABLONEC Blue v poměru 7:4 a mohli se tak radovat z celkového vítězství na turnaji. Na 3. místě skončil tým FBC Panthers Liberec Black, který ve vzájemném zápase porazil tým FLORBAL JABLONEC Yellow 6:5 a odsunul tak druhý domácí tým na čtvrtou pozici.


„Chtěl bych poděkovat všem hráčům, hráčkám a trenérům za naprosto skvělé sportovní výkony a férové souboje,” říká trenér domácích Lukáš Jarolímek. „V zápasech elévů a přípravky neklademe důraz na výsledky. Důležité je, aby děti sportování bavilo a dnes bylo na všech vidět obrovské nadšení. Gratulujeme týmu TJ Sokol Koberovi Vosy k celkovému vítězství a my jsme velmi rádi za 2. a 4. místo na turnaji,” dodává Jarolímek.


Jablonecký klub Florbal Jablonec drží dlouhodobě koncepci nepřetěžovat mládežnické kategorie předčasným tlakem na výsledky jednotlivých zápasů a zaměřuje se především osobní rozvoj mladých svěřenců. 


„Souhlasím s Lukášem Jarolímkem a chtěl bych ještě na závěr poděkovat městu Jablonec nad Nisou, že tento turnaj podpořilo v dotačním programu roku 2018. Velké díky patří též náměstkovi primátora panu Mgr. Davidovi Mánkovi, který si našel čas zúčastnit se slavnostního ceremoniálu a přišel florbalistům předat medaile, poháry a pogratulovat k předvedeným výkonům. Jménem klubu FLORBAL JABLONEC přeji všem pohodové Vánoce a těším na shledání na příštím ročníku turnaje,” dodává na závěr hlavní organizátor turnaje a zároveň předseda Výkonného výboru klubu FLORBAL JABLONEC Tomáš Beran.

 

 

Konečné pořadí turnaje:

Pořadí Název družstva Skóre Body
1. TJ Sokol Koberovy Vosy 56:10 15
2. FLORBAL JABLONEC Blue 45:19 15
3. FBC Panthers Liberec Black 34:30 12
4. FLORBAL JABLONEC Yellow 38:17 12
5. DDM Vikýř Jablonec 31:35 6
6. FBC Panthers Liberec Orange 13:50 3
7. TJ Sokol Koberovy Kobry 7:63 0


 

 

Zpět
Partneři