23.09.2020
Přehled letošních domácích zápasů elitního mužského týmu
Přinášíme Vám grafický přehled letošních domácích zápasů…
Přinášíme Vám grafický přehled…
Info
23.09.2020
Rozhovor s předsedou klubu Tomášem Beranem
Přinášíme Vám rozhovor s předsedou klubu Tomášem Beranem, ve…
Přinášíme Vám rozhovor s předsedou…
Info
14.09.2020
Muži do sezóny vstoupili vítězně
Do prvního zápasu sezóny nastoupila výrazně pozměněná sestava…
Do prvního zápasu sezóny nastoupila…
Zápasy
27.08.2020
Nábory dětí začínají!
Baví tě florbal a chceš být součástí party kamarádů? Potom je…
Baví tě florbal a chceš být součástí…
Info
24.08.2020
Rozpis tréninků na sezónu 2020/2021 je tu!!!
Září se kvapem blíží a tak nastal čas Vás informovat o…
Září se kvapem blíží a tak nastal čas…
Novinky
23.08.2020
První letní srpnové tréninky mládeže již od 10.8.
Něco málo přes polovinu prázdnin už je za námi a tak s úderem…
Něco málo přes polovinu prázdnin už je…
Info
15.07.2020
Příměstský kemp - poslední šance k přihlášení a zaplacení zálohy
Začátek srpna se rychle blíží a my máme pro rodiče důležitou…
Začátek srpna se rychle blíží a my máme…
Novinky
30.06.2020
Konec sezóny a fungování klubu o prázdninách
Po nečekané komplikaci v podobě nuceně přerušené sezóny nám nyní…
Po nečekané komplikaci v podobě nuceně…
Info
16.12.2018
Vánoční turnaj nejmenších se povedl
Akce

V sobotu 15. 12. 2018 náš klub pořádal v Městské sportovní hale Jablonec nad Nisou tradiční Vánoční turnaj pro elévy a přípravku. Zahrát si na něm mohli florbalisti narozeni v letech 2012 až 2008. Letos se jednalo o již 8. ročník turnaje.


„Tento rok byl turnaj enormní zájem a museli jsme několik týmů, které měli zájem o start na turnaji, odmítnout” říká hlavní organizátor Tomáš Beran. „Bohužel se akce termínově překrývala s další velkou akcí v jablonecké hale a tak jsme nemohli turnaj více rozšířit. Nicméně zájem o účast na turnaji nás velmi těší. Je to vysvědčení za naši práci v minulých ročnících a příští rok máme v plánu otevřít turnaj pro více družstev,” dodává Tomáš Beran.


Vánočního turnaje 2018 se tedy nakonec zúčastnilo 7 týmů z Jablonce nad Nisou, Liberce a blízkých Koberov. Do bojů zasáhlo přes 80 malých florbalistů a turnaj provázela též solidní divácká kulisa.


Týmy se potkali v jedné sedmičlenné tabulce a hrálo se systémem každý s každým. Zápas trval vždy 2 x 7 minut a za vítězství se do tabulky připisovali 3 body.


Turnaj byl velmi vyrovnaný. O pořadí na stupních vítězů nakonec rozhodovali až vzájemné zápasy. Celkové prvenství urval tým TJ Sokol Koberovy Vosy, který měl stejný počet bodů jako v pořadí druhý tým FLORBAL JABLONEC Blue. Ve vzájemném zápase Vosy porazili FLORBAL JABLONEC Blue v poměru 7:4 a mohli se tak radovat z celkového vítězství na turnaji. Na 3. místě skončil tým FBC Panthers Liberec Black, který ve vzájemném zápase porazil tým FLORBAL JABLONEC Yellow 6:5 a odsunul tak druhý domácí tým na čtvrtou pozici.


„Chtěl bych poděkovat všem hráčům, hráčkám a trenérům za naprosto skvělé sportovní výkony a férové souboje,” říká trenér domácích Lukáš Jarolímek. „V zápasech elévů a přípravky neklademe důraz na výsledky. Důležité je, aby děti sportování bavilo a dnes bylo na všech vidět obrovské nadšení. Gratulujeme týmu TJ Sokol Koberovi Vosy k celkovému vítězství a my jsme velmi rádi za 2. a 4. místo na turnaji,” dodává Jarolímek.


Jablonecký klub Florbal Jablonec drží dlouhodobě koncepci nepřetěžovat mládežnické kategorie předčasným tlakem na výsledky jednotlivých zápasů a zaměřuje se především osobní rozvoj mladých svěřenců. 


„Souhlasím s Lukášem Jarolímkem a chtěl bych ještě na závěr poděkovat městu Jablonec nad Nisou, že tento turnaj podpořilo v dotačním programu roku 2018. Velké díky patří též náměstkovi primátora panu Mgr. Davidovi Mánkovi, který si našel čas zúčastnit se slavnostního ceremoniálu a přišel florbalistům předat medaile, poháry a pogratulovat k předvedeným výkonům. Jménem klubu FLORBAL JABLONEC přeji všem pohodové Vánoce a těším na shledání na příštím ročníku turnaje,” dodává na závěr hlavní organizátor turnaje a zároveň předseda Výkonného výboru klubu FLORBAL JABLONEC Tomáš Beran.

 

 

Konečné pořadí turnaje:

Pořadí Název družstva Skóre Body
1. TJ Sokol Koberovy Vosy 56:10 15
2. FLORBAL JABLONEC Blue 45:19 15
3. FBC Panthers Liberec Black 34:30 12
4. FLORBAL JABLONEC Yellow 38:17 12
5. DDM Vikýř Jablonec 31:35 6
6. FBC Panthers Liberec Orange 13:50 3
7. TJ Sokol Koberovy Kobry 7:63 0


 

 

Zpět
Partneři