Florbalový ples: tombola, taneční zábava, zájezd na Madeiru
Novinky
08.03.2022
Přípravkáři v Semilech třikrát vítězní!
Novinky

V uplynulém víkendu byla v akci družstva juniorů, dorostenců a našich nejmenších, přípravkářů. Všichni odehráli své zápasy shodně ve sportovní hale v Semilech. Nutno říct, že velice úspěšně. Z celkových osmi zápasů si naše barvy připsaly šest vítězství!

Junioři

Florbal Jablonec vs. TJ Turnov 13:3

Florbal Jablonec vs. Panthers Liberec 5:4

Komentář trenéra, Jendy Koravského:

Na naší cestě za playoff jsme se o víkendu střetli s Panthers Liberec a Turnovem. Tedy s týmy, se kterými jsme hráli i na posledním turnaji. Oba zápasy jsme posledně vyhráli a tento trend jsme chtěli udržet.

Do zápasu proti Turnovu se nám podařilo vstoupit přesně podle našich představ, když jsme dokázali vstřelit branku hned v úvodní minutě. Zbytek zápasu se nám dařilo kontrolovat hru, dostávat se do zakončení a brzdit protiútoky soupeře. Menší kaňkou jsou tři obdržené branky, které vyplynuly z našeho nedůrazu na velkém brankovišti.

Do druhého utkání jsme nastoupili plni sebevědomí z předchozí výhry a s vědomím, že soupeř má pouze šest hráčů do pole. Mysleli jsme si tedy, že výhra přijde sama od sebe. Byli jsme však daleko od pravdy. Pantherům jsme zápas usnadňovali velkým počtem nepřesností, kterých dokázali v první třetině využít a do šaten se tedy odcházelo za stavu 2:1 pro liberecké.

Po následném “kartáči” jsme náš výkon dokázali nepatrně zlepšit a v průběhu druhé třetiny průběh utkání obrátit.

Čekalo nás však drama do posledních okamžiků zápasu. Na konečných 5:4 pro Jablonec dával dvě minuty před koncem Pehlivan.

Výkon zcela jistě nebyl ideální či hodný týmu, který se uchází o playoff. V šatně jsme si k tomu však řekli své a doufáme, že podobná situace se už nebude opakovat. Koneckonců, do tabulky jsme si připsali dalších šest bodů, takže alespoň z tohoto pohledu můžeme být spokojeni. Pokračujeme 27. 3. v Českém Dubu.