22.11.2020
Klubové osobnosti | 3. díl | Jan Koravský: "trénování mě naučilo větší trpělivosti"
V dnešním díle Klubových osobností jsme se rozhodli vyzpovídat…
V dnešním díle Klubových osobností jsme…
Novinky
15.11.2020
Klubové osobnosti | 2. díl | Michal Král: "hraní v béčku si užívám"
V dalším díle jsme si pro vás připravili rozhovor s člověkem,…
V dalším díle jsme si pro vás…
Info
12.11.2020
EXE SPORT - BLACK NOVEMBER 2020
Black November 2020 Největší slevová akce je zase po roce zpět.…
Black November 2020 Největší slevová…
Info
07.11.2020
Klubové osobnosti | 1. díl | Marek Čeřovský: "Z týmu cítím větší motivaci a nasazení"
Během nucené pauzy jsme si pro Vás připravili sérii rozhovorů  s…
Během nucené pauzy jsme si pro Vás…
Novinky
11.10.2020
Rozpis tréninků během nucené pauzy
Kvůli momentálním nařízením vlády jsme bohužel nuceni zrušit…
Kvůli momentálním nařízením vlády jsme…
Info
01.10.2020
Rezervní tým mužů o víkendu vstoupí do soutěže
Jedna z letošních novinek v našem klubu je opětovné založení…
Jedna z letošních novinek v našem klubu…
Novinky
29.09.2020
Muži během prodlouženého víkendu bez bodů
Během prodlouženého víkendu čekaly naše muže dva velmi náročné…
Během prodlouženého víkendu čekaly naše…
Novinky
23.09.2020
Přehled letošních domácích zápasů elitního mužského týmu
Přinášíme Vám grafický přehled letošních domácích zápasů…
Přinášíme Vám grafický přehled…
Info
29.09.2020
Muži během prodlouženého víkendu bez bodů
Novinky

Během prodlouženého víkendu čekaly naše muže dva velmi náročné zápasy. Mužský elitní tým se nejprve v sobotu utkal s favoritem z Mladé Boleslavi a následně je v pondělí čekal zápas s nepříjemnými Panthery z Liberce.


FLORBAL JABLONEC 2:8 (0:2,0:2,2:4) Florbalová akademie MB

V předehrávce třetího kola se utkaly týmy, které minulou sezonu řešili naprosto odlišné problémy. Mladoboleslavští až do posledního kola bojovali o play-off, zatímco Jablonec se snažil získat o jakýkoliv bod, který by jim pomohl v boji o záchranu.


První třetina ukázala velmi podobný scénář jako rok minulý. Hosté hráli velmi dobrý technický florbal a domácí téměř k ničemu nepustili. Po skvělých křižných přihrávkách se hosté prosadili hned dvakrát. Nebýt skvělého výkonu golmana Maňáka, tak by skóre po první třetině bylo daleko horší.

Druhá třetina nabídla více gólových příležitostí Jablonce. Domácí dokázali zahrozit hned několikrát z přesilovky. Střely však končily pouze na břevnu, nebo v rukách golmana. Hosté byli opět lepší. Výborný technický výkonem dokázali domácí dostat dvěma brankami na kolena. Mizernou střeleckou formu potvrdili domácí neproměněným nájezdem.

Do poslední části zápasu nastoupili domácí se snahou co nejvíce znepříjemnit hostům rozehrávku. Ti však stále ukazovali svou skvělou technickou vyspělost a dokázali opět skórovat. O pár minut později dal naději domácím skvěle hrající Daniel Měkota. Míček byl však stále na hokejkách hostů. Ti se velmi snadno dostávali z tlaku a během pěti minut se tak prosadili hned třikrát. Na závěrečných 2:8 korioval v čase 59:59 Malinovský.

Body: Daniel Měkota (1+0), Jan Malinovský (1+0), Tomáš Janota (0+1)

fotogalerie ze sobotního zápasu zde: https://www.zonerama.com/FLORBALJABLONEC/Album/6608780


FBC Panthers Liberec 12:10 (2:6,6:2,4:2) FLORBAL JABLONEC

V dohrávce druhého kola čekal Jablonec tým plný bývalých hvězd extraligového FBC Liberec. Muži se tak museli připravit na velmi dobře technicky a hlavně střelecky zdatného soupeře.


Do první třetiny hosté vlétli se snahou hostům nenechat žádný prostor na hřišti. Z toho vycházelo více možností k zakončení. Hned ze začátku třetiny se prosadil svým prvním gólem v sezóně Ondřej Hašlar. Hosté však dokázali hned po brance Szaba vyrovnat stav utkání. To však hosty nezastavilo. Po několika vyložených šancích našel Podzimek Frkalu, který se nemýlil. Podobná situace nastala o několik minut později kdy se prosadil benjamínek týmu Kantor. Hosté se poté usadili na polovině Pantherů a ukázali skvělou kombinační schopnost. V krátkém časovém úseku se prosadil nejprve Daníček a poté svou druhou branku vsítil opět Frkala. Hosté poté dokázali alespoň  snížit. Naštěstí jsme stále byli lepším týmem, po vyhraném souboji se prosadil Malinovský

Prostřední třetina začala naprostou demolicí. Domácí dokázali během dvou minut vstřelit tři branky, které zvýšili šance domácích na bodový zisk. Po vlastní brance domácích se ještě hosté trefili dvakrát a bylo vyrovnáno. Ke konci třetiny se prosadil opět Malinovský na to však hosté odpověděli rychlostí blesku a tak se šlo do šaten za stavu 8:8.

Poslední třetina nabídla vyrovnaný souboj obou týmů. Do zápasu však vstoupili lépe domácí. Jablonečtí ale stále hráli velmi nepřijemný bojovný florbal, který jim po brankách Endrleho Daníčka přinesl opět vedení.  Domácí však ukázali zkušenost a utkání opět přenesli na svou stranu. Za stavu 11:10 šli hosté do riskantní hry s úkolem vsítit vyrovnávací branku, tu však z protiútoku vstřelili opět domácí. 

Body: Petr Frkala (2+1), Daniel Měkota (0+3), Jakub Daníček (2+0), Jan Malinovský (2+0), Daniel Endrle (1+0), Jan Kantor (1+0), Ondřej Hašlar (1+0), Adam Podzimek (0+1), Jan Koravský (0+1), Matěj Bartoš (0+1),Zbyněk Hujer (0+1)

Zpět
Partneři